Logona Deo kulička citron a zázvor, Energy 50 ml

Logona Deo kulička citron a zázvor, Energy 50 ml

Skladem 3 - 5 ks

Deo kulička citron a zázvor Energy spolehlivě chrání před vznikem tělesného zápachu a současně pečuje o jemnou pokožku podpaží. Obsažené rostlinné výtažky a oleje mají skvělé antibakteriální účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Deo kulička Logona Energy spolehlivě chrání před vznikem tělesného zápachu a současně pečuje o jemnou pokožku podpaží. Obsažené rostlinné výtažky a oleje mají nejen skvělé antibakteriální účinky, ale také vás zahalí do jemné ovocné vůně.

Krémový roll-on deodorant přirozenou cestou brání vzniku tělesného zápachu díky obsahu esenciálního oleje z limetky a výtažků z citronu. Citrusové plody mají skvělé antiseptické účinky, eliminují tak výskyt bakterií na povrchu pokožky, a tím pádem i nepříjemným pachům. Pot sám o sobě totiž nezapáchá, stává se to až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky.

Deodorant pečuje i o jemnou namáhanou pokožku podpaží, kterou zjemňuje a zklidňuje rostlinný glycerin, zatímco výtažky z chmele pleť skvěle posilují. Krémový deodorant ochrání před nadměrným pocením i tělesnými pachy a současně vás zahalí do lehce štiplavé ovocné vůně nejenom díky obsahu výtažků z citrusových plodů a zázvoru, ale také esenciálních olejů.

Použití: Deodorant aplikujte ráno na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?