Lavera Deo kulička mléko a med, Body Spa 50 ml

Lavera Deo kulička mléko a med, Body Spa 50 ml

Certifikovaný přírodní deodorant Mléko&Med Lavera s nasládlým medem a osvěžující vůní pomerančů pečuje o namáhanou pokožku podpaží a současně eliminuje tělesný zápach.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Certifikovaný přírodní deodorant Mléko&Med Lavera s nasládlým medem a osvěžující vůní pomerančů pečuje o namáhanou pokožku podpaží a současně eliminuje tělesný zápach. Obsažené pečující složky dělají z deodorantu nezbytnost pro majitelky citlivé a jemné pokožky.

Bio mléko obsahuje prospěšné složky, které budou o vaši pleť pečovat, chránit ji, napomáhat její hydrataci a zabraňovat negativním účinkům kyselého prostředí. Vaše pokožka tak bude po aplikaci pružná a vláčná. Bio med deodorantu zajistí desinfekční účinky, podpoří hojivý proces pokožky (např. po holení), zklidní podrážděné reakce a v neposlední řadě jeho čistá nasládlá vůně povzbudí mysl.

Speciální formule s obsahem bambusových a bavlníkových vláken se spolu s výtažky z fenyklu a vilínu postará o jemnou a šetrnou péči i té nejcitlivější pokožky. Aloe vera vše dovrší pořádnou dávkou hydratace a regenerace. Vaše pokožka bude po aplikaci jako v bavlnce. Deodorant se snadno nanáší i roztírá, rychle zasychá a nezanechává stopy na kůži ani na oblečení. Neobsahuje alkohol.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Tip: Můžete jej použít i pod tmavé oblečení - nezanechává stopy.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?