Lavera Deo kulička pomeranč a rakytník, Body Spa 50 ml

Lavera Deo kulička pomeranč a rakytník, Body Spa 50 ml

Deodorant s lehkou svěží vůní citrusů a tóny rakytníku předchází vzniku tělesného zápachu, eliminuje nadměrné pocení a pečuje o pokožku podpaží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Deo kulička pomeranč a rakytník z řady Lavera Body Spa s obsahem bambusových a bavlníkových vláken a výtažky z Aloe vera, měsíčku či vilínu vám poskytne dlouhotrvající pocit svěžesti a čistoty. Má šetrné složení bez alkoholu, takže se hodí i pro citlivou pokožku. Obsažený zinek eliminuje vznik nepříjemného zápachu i nadměrnému pocení. Deodorant pečuje o pokožku podpaží a chrání ji před podrážděním. Je doplněný esenciálními oleji a rostlinnými výtažky, a má lehkou citrusovou vůni.

Deodorant pečuje o citlivou pokožku podpaží a chrání ji před podrážděním díky výtažkům z měsíčku, vilínu, bambusu či bavlny. Aby byla pokožka krásně zvláčněná, hebká a vyživená, je deo kulička doplněná jojobovým olejem. Díky esenciálním olejům, vodě z pomerančových květů a výtažkům z plodů rakytníku nebo pomerančové kůry má lehkou citrusovou vůni.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Tip: Můžete jej použít i pod tmavé oblečení - nezanechává stopy.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

nefunguje / Andrea J. 3. 12. 2016 10:03

Bohužel nejen, že nefunguje jako deodorant, mám pocit, že právě naopak nepříjemný zápach přímo způsobuje. Doporučuji raději deo od Mádary, tento je nepoužitelný.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?