Lavera Deo kulička přírodní, Neutral 50 ml

Lavera Deo kulička přírodní, Neutral 50 ml

  • Značka: Lavera
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Certifikáty: NATRUE, VEGAN
  • Bez DPH 156 Kč

Jemný přírodní deodorant s neutrální vůní účinně předchází vzniku nepříjemného tělesného zápachu a zároveň pečuje o jemnou pokožku v podpaží a brání jejímu podráždění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný přírodní deodorant Lavera s neutrální vůní účinně předchází vzniku nepříjemného tělesného zápachu a zároveň pečuje o jemnou pokožku v podpaží a brání jejímu podráždění.

Pupalkový olej se postará o pořádnou dávku regenerace a výživy pokožky a uzamyká v ní hydrataci, zatímco mořská sůl zmírňuje pocení a působí antibakteriálně protizánětlivě. Jemný deodorant neobsahuje hliník ani ftaláty, a vzhledem k jemnému přírodnímu složení s vysokým podílem přírodních ingrediencí je ideální volbou i pro citlivou pokožku.

Roll on deodorant se snadno nanáší i roztírá, rychle zasychá a nezanechává stopy na kůži ani na oblečení. Jeho neutrální vůně vám zaručí, že váš oblíbený parfém či toaletní voda krásně vynikne a vůně se nebude tlouct s vůní deodorantu.

Jemný deodorant

Lavera kuličkový deodorant bez parfemace je skvělou alternativou ke konvenčně nabízeným deodorantům a antiperspirantům. Deo kulička Lavera neobsahuje sloučeniny hliníku, které mohou pronikat póry do pokožky a neobsahuje látky potenciálně rizikové. Je složena z kvalitních přírodních ingrediencí, které pečují o pokožku a přinášejí vám svěžest.

Ochrana proti zápachu

Deo kulička Lavera je vhodná i pro citlivou pokožku a účinně brání nežádoucím bakteriím množit se na jejím povrchu. Právě tyto bakterie rozkládají pot a způsobují jeho typický nepříjemný zápach. Deodorant Lavera brání tomuto procesu a minimalizuje vznik zápachu během celého dne. Navíc nezatěžuje pokožku syntetickými složkami.

Neutrální vůně

Tato neutrální varianta kuličkového deodorantu je ideální volbou pro citlivé nosy nebo pro ty, kteří si nepřejí, aby se vůně deodorantu tloukla s jejich oblíbeným parfémem. Díky tomu je deodorant vhodný pro celou rodinu. Šťáva z aloe vera pak podporuje hydrataci pokožky a má výjimečné zklidňující účinky například po holení, kdy minimalizuje podráždění. 

Použití: Aplikujte, ideálně hned po koupeli, na suchou čistou pokožku a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku. Pouze k vnějšímu použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?