Kiss My Face Corp. Deo kulička, sport 88 ml

Kiss My Face Corp. Deo kulička, sport 88 ml

  • Bez DPH 165 Kč

Přírodní deodorant s osvěžující vůní využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní deodorant Kiss My Face s osvěžující vůní využívá jedinečnou technologii zkapalněných deodoračních krystalů. Díky tekuté formě krystalů se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává ulepený pocit. Neobsahuje parabeny, hliník ani umělé vůně.

Kamenec je přírodní minerál, který má silné adstringentní účinky. Stahuje póry a přirozeně tak omezuje pocení. Jeho antibakteriální účinek zároveň efetivně zabraňuje vzniku a množení bakterií, a omezuje tak zápach z potu. 

Extrakt z vrbové kúry podporuje adstringentní a antibakteriální účinek kamence. Pokožka je jemně provoněna neutrální sportovní vůní. Deodorant přírodní cestou udržuje podpaží suché a zároveň jemné a bez podráždění.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou a čistou pokožku podpaží podle potřeby. Nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ 22. 1. 2012 04:17

Dříve jsem používala klasické antiperspiranty z drogerie, když jsem si koupila tuto kuličku, měla jsem strach z nadměrného pocení a pachu. Teď můžu říct, že obavy byly zbytečné, jsem s ní velice spokojena.

Opravdu účinný / Katka 15. 3. 2012 23:02

Tento deodorant je opravdu účinný, po celý den i při intenzivním sportu.

Funguje / Tereza 16. 8. 2016 09:42

Mezi přírodními deodoranty patří určitě k těm lepším, příjemně reguluje pach i pocení. Vůně je jemná, unisexová, po nanesení není téměř cítít. Veliké balení, takže cenou konkuruje běžným deo z drogerie.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?