Kiss My Face Corp. Deo kulička, vůně léta 88 ml

Kiss My Face Corp. Deo kulička, vůně léta 88 ml

Kiss My Face uspěl ve vytvoření formy zkapalněných dezodoračních krystalů, které jsou 100% účinné v potlačení tělesných pachů. Neobsahují parabeny, neutralizují a omezují pachy, bez umělých vůní. Jsou účinné po celý den, bezbarvé a skutečně fungují! Nejsou testovány na zvířatech, neobsahují umělá barviva, mají vyrovnané pH a jsou 100% bioodbouratelné.

certifikáty:
vhodné pro: ochranu před potem
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Aplikujte do podpaží i několikrát denně dle potřeby.
složení: Aqua, Potassium Alum, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Pogostemon Cablin Oil, Salix Alba, (Willow) Bark Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

země původu značky: Spojené státy americké
charakteristika značky: Americká společnost Kiss My Face byla založena dvojicí mladých veganů již v roce 1982 a její sídlo po celou existenci na staré farmě ve venkovském městečku Gardnier u New Yorku. Kiss My Face vyrábí a prodává vice než 200 přírodních kosmetických produktů ve více než 20 zemích světa. Firma kombinuje ve svých výrobcích nejnovější vědecké poznatky s nejefektivnějšími přírodními ingrediencemi. Vitamíny, minerály a rostlinné látky jsou zde využity na maximum. Nemusíte obětovat svoji krásu pro zdravé produkty. Zde vyhrává každý - zemědělci, zvířata, naše plateta i zákazníci. V produktech Kiss My Face nenajdete umělá barviva, zbytečné chemické přísady ani žádné zvířecí produkty. Výrobky též nejsou na zvířatech testovány. Společnost od začátku roku 2007 začala zpracovávat myšlenku na vytvoření vlastního "Green House" konceptu - konceptu, který by v sobě zahrnoval certifikované BIO a přírodní výrobky pro kompletní osobní hygienu. V současnosti je největším dodavatelem kosmetiky Obsessively Natural (přírodní kosmetiky v USA) a Kiss My Face je také výhradním dodavatelem výrobků osobní hygieny pro olympijské týmy lyžařů a snowboardistů USA.

kontakt na výrobce:
PO Box 224
144 Main Street
Gardiner
NY 12525-0224
USA

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Kiss My Face Liquid Rock

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?