Logona Deo sprej aloe a verbena, Daily Care 100 ml

Logona Deo sprej aloe a verbena, Daily Care 100 ml

  • Bez DPH 217 Kč

Deodorant ve spreji s Aloe vera a verbenou chrání před vznikem tělesnému zápachu a zároveň pečuje o jemnou pokožku podpaží a nedráždí. Jeho praktické a lehké balení je ideální na cestování i při sportu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Deodorant ve spreji Logona s Aloe vera a verbenou chrání před vznikem tělesnému zápachu a zároveň pečuje o jemnou pokožku podpaží a nedráždí ji. Jeho praktické a lehké balení je ideální na cestování i při sportu. Deodorant neobsahuje žádné syntetické parfemace, hliník ani jeho soli. Aplikace pomocí pumpičky zaručuje přesné a hygienické dávkování.

Šťáva z Aloe vera příjemně chladí, hydratuje a uklidňuje pokožku v podpaží, jenž bývá často přecitlivělá kvůli častému holení či epilaci. Extrakt z verbeny propůjčuje deodorantu příjemně osvěžující citronovou vůni a kromě toho také působí lehce antibakteriálně.

Heřmánková silice bisabolol působí dezinfekčně a eliminuje v podpaží výskyt bakterií, které rozkládají pot a následně tak způsobují nepříjemný zápach. Chmelový extrakt pomáhá předcházet pocení z nervozity, stresu anebo trémy.

Použití: Sprej aplikujte nejlépe po koupeli na suchou čistou pokožku podpaží ze vzdálenosti 10- 15 centimetrů a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?