Cattier Deodorant pánský, kakao a cypřiš 100 ml

Cattier Deodorant pánský, kakao a cypřiš 100 ml

Pánský deodorant ve spreji pečuje o jemnou pokožku podpaží a zároveň spolehlivě ochrání před vznikem tělesného zápachu i před nadměrným pocením. Kombinace antibakteriálních rostlinných látek přirozenou cestou eliminuje pachy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pánský deodorant ve spreji Cattier pečuje o jemnou pokožku podpaží a zároveň spolehlivě ochrání před vznikem tělesného zápachu i před nadměrným pocením. Spojení antibakteriálních rostlinných výtažků a esenciálních olejů přirozenou cestou eliminuje pachy a zahalí vás do osvěžující vůně kakaa a cypřiše.

Deodorat je šetrný i k citlivé pokožce díky složení na bázi rostlinných extraktů, které brání rozkladu bakterií způsobujících tělesný zápach. Extrakt z Aloe vera namáhanou pokožku zjemňuje, mírní podráždění i svědění pokožky, zatímco kombinace esenciálních olejů vytváří příjemnou vůni. Deodorant neucpává potní póry a přesto přirozenou cestou zabrání vzniku nepříjemného zápachu díky extraktu ze zázvoru, kakaa, cypřiše a pepře. Sprej navíc pečuje i o pokožku podpaží, udržuje ji jemnou a zdravou.

Použití: Sprej nastříkejte na suchou a čistou pokožku podpaží, ideálně hned po koupeli, a nechte zaschnout.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?