Victor Phillippe Depilační rukavice Depilette

Victor Phillippe Depilační rukavice Depilette

  • Značka: Victor Phillippe
  • Balení: 1 rukavice, 5 ks dílů
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Depilační rukavice Depilette je inovační metodou, která se týká rychlého odstranění nadbytečného ochlupení. Její použití je jednoduché, rychlé, bezbolestné a nevyžaduje použití vody, krému nebo vosku. Mimo depilujícího účinku má i peelingový efekt: kromě odstranění nadbytečného ochlupení odstraňuje i odumřelé buňky zanechajíc tak pokožku příjemně hladkou. Může se používat na celé tělo. Je složena

Depilační rukavice Depilette je inovační metodou, která se týká rychlého odstranění nadbytečného ochlupení. Její použití je jednoduché, rychlé, bezbolestné a nevyžaduje použití vody, krému nebo vosku. Mimo depilujícího účinku má i peelingový efekt: kromě odstranění nadbytečného ochlupení odstraňuje i odumřelé buňky zanechajíc tak pokožku příjemně hladkou. Může se používat na celé tělo. Je složena z anorganických minerálních krystalů a neobsahuje žádné chemické prvky. Nemůže způsobovat alergie.

certifikáty:
vhodné pro: depilaci
balení: plastový obal

použití: Každý samolepící díl lze použít pro 3-5 depilací.
složení: jedna depilační rukavice připravená na použití a 5 samolepících kusů na výměnu.

země původu značky: Itálie
charakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založené na léčebnývh účincích propolisu. Jejím sídlem se stal zámek ze 17. století v oblasti známé včelařstvím. Již o několik let později přišla společnost na trh s kompletní řadou produktů založených na propolisu, což jí přineslo opravdový věhlas. Pravá revoluce ve společnosti nastala začátkem 90.let, kdy se objevil nový zázrak přírody - Aloe vera. V té době byla Aloe vera téměř neznámou rostlinou a Victor Philippe si ji nechal dovážet z Barbadosu. Později, když trh zaplavily nepříliš kvalitní produkty pochybných značek s nnepřiměřeně vysokou cenou, uzavřela společnost smlouvu s hlavním brazilským producentem vysoce kvalitní Aloe vera. S rozšiřující se základnou zákazníků došlo k přeorganizování struktury společnosti a jejímu přesídlení a povědomí o kvalitě produktů se rozšířilo daleko za hranice Itálie. V našem sortimentu naleznete Aloe vera šťávy, produkty z propolisu a depilační pomůcky Depilette. Některé produkty obdržely certifikát Bio Eco Cosmesi.

kontakt na výrobce:
Victor Philippe S.r.l
Via del lavoro, 30
I - 20060, Pozzo d'Adda
Italia
www.victorphilippe.it

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Victor Philippe S.r.l, Via del lavoro, 30, I - 20060 Pozzo d'Adda Itálie, www.victorphilippe.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?