Victor Phillippe Depilační rukavice Depilette

Victor Phillippe Depilační rukavice Depilette

  • Značka: Victor Phillippe
  • Balení: 1 rukavice, 5 ks dílů
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.
Depilační rukavice Depilette je inovační metodou, která se týká rychlého odstranění nadbytečného ochlupení. Její použití je jednoduché, rychlé, bezbolestné a nevyžaduje použití vody, krému nebo vosku. Mimo depilujícího účinku má i peelingový efekt: kromě odstranění nadbytečného ochlupení odstraňuje i odumřelé buňky zanechajíc tak pokožku příjemně hladkou. Může se používat na celé tělo. Je složena z anorganických minerálních krystalů a neobsahuje žádné chemické prvky. Nemůže způsobovat alergie.

certifikáty:
vhodné pro: depilaci
balení: plastový obal

použití: Každý samolepící díl lze použít pro 3-5 depilací.
složení: jedna depilační rukavice připravená na použití a 5 samolepících kusů na výměnu.

země původu značky: Itálie
charakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založené na léčebnývh účincích propolisu. Jejím sídlem se stal zámek ze 17. století v oblasti známé včelařstvím. Již o několik let později přišla společnost na trh s kompletní řadou produktů založených na propolisu, což jí přineslo opravdový věhlas. Pravá revoluce ve společnosti nastala začátkem 90.let, kdy se objevil nový zázrak přírody - Aloe vera. V té době byla Aloe vera téměř neznámou rostlinou a Victor Philippe si ji nechal dovážet z Barbadosu. Později, když trh zaplavily nepříliš kvalitní produkty pochybných značek s nnepřiměřeně vysokou cenou, uzavřela společnost smlouvu s hlavním brazilským producentem vysoce kvalitní Aloe vera. S rozšiřující se základnou zákazníků došlo k přeorganizování struktury společnosti a jejímu přesídlení a povědomí o kvalitě produktů se rozšířilo daleko za hranice Itálie. V našem sortimentu naleznete Aloe vera šťávy, produkty z propolisu a depilační pomůcky Depilette. Některé produkty obdržely certifikát Bio Eco Cosmesi.

kontakt na výrobce:
Victor Philippe S.r.l
Via del lavoro, 30
I - 20060, Pozzo d'Adda
Italia
www.victorphilippe.it

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Victor Philippe S.r.l, Via del lavoro, 30, I - 20060 Pozzo d'Adda Itálie, www.victorphilippe.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?