Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Detoxikace léčivými oleji, D.Frej a J.Kuchař 140 stran

Detoxikace léčivými oleji, D.Frej a J.Kuchař 140 stran

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kniha vás prakticky seznámí s možnostmi využití přírodních olejů na poli detoxikace organismu. Pojednává celkově o 21 druzích olejů, které lze využít pro očistu těla i mysli.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chcete se dozvědět o tom, jak lze rostlinné oleje využít k očistě organismu? Pak se pro vás kniha Detoxikace léčivými oleji od Davida Freje a  Jiřího Kuchaře stane praktickým průvodcem, který vás zasvětí do metod, kterými lze zdraví prospěšné oleje využít k účinné detoxikaci. Oleje již tisíce let nalézají své uplatnění jako kosmetický prostředek pro krásnou pokožku, ale skvěle se hodí i pro vnitřní užití, kdy se stávají výborným prostředkem prevence řady onemocnění i celkové očisty organismu.

Kniha vás čtivým způsobem zavede do světa rostlinných olejů, kterými si můžete snadno zpestřit svůj denní režim, a prospět tak svému zdraví. Seznámíte se se způsoby, jak oleje využít pro masáže, výplach úst, očistu nosu či střev, odstranění toxinů z organismu a pro celkové posílení těla i psychiky. MUDr. David Frej zde využívá i své znalosti a zkušenosti z oboru ajurvédy, jejíž techniky lze využít právě při očistě organismu. Publikace podrobně vysvětluje, jak provádět detoxikaci léčivými oleji a jaké účinky si od toho můžete slibovat. Najdete zde základní informace o celkem 21 základních olejích, které lze uplatnit při odstraňování toxinů z těla.

Ostatní kategorie: Knihy

Nenašli jste to pravé? Co tohle?