Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

V knize najdete důležité informace o tom, jaké jsou způsoby detoxikace i jak se na ni připravit nebo jakými bylinkami ji vhodně doplnit.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Detoxikace pro dlouhý život je další knihou MUDr. Davida Freje. Jak už samotný název napovídá, její strany pojednávají o tom, jak pročistit organismus od škodlivých látek. Najdete v ní podrobný popis přípravy na detoxikaci, její druhy, způsoby provádění i mnoho receptů vhodně doplněných bylinami. Detoxikace je v současné době dosti skloňovaným pojmem. V historii přitom nejde o neznámý pojem, ale o pevnou součást prevence a léčby chronických onemocnění.

V knize se nejen dozvíte, co přesně znamená pojem detoxikace, kdy a pro koho je vhodná, ale i to, co jsou škodliviny a kde všude se nacházejí. Autor přibližuje detoxikaci jako výbornou prevenci i léčbu srdečně-cévních chorob, alergií, depresí i dalších problémů vznikajících v důsledku hektického životního stylu i množství škodlivin v našem okolí. Připomíná také, že detoxikace stimuluje samoléčebné schopnosti organismu a že správně provedenou očistou organismu nejen získáme novou energii, ale zároveň příjemně povzbudíme i svou mysl.

Ostatní kategorie: Knihy

Nenašli jste to pravé? Co tohle?