Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

V knize najdete důležité informace o tom, jaké jsou způsoby detoxikace i jak se na ni připravit nebo jakými bylinkami ji vhodně doplnit.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Detoxikace pro dlouhý život je další knihou MUDr. Davida Freje. Jak už samotný název napovídá, její strany pojednávají o tom, jak pročistit organismus od škodlivých látek. Najdete v ní podrobný popis přípravy na detoxikaci, její druhy, způsoby provádění i mnoho receptů vhodně doplněných bylinami. Detoxikace je v současné době dosti skloňovaným pojmem. V historii přitom nejde o neznámý pojem, ale o pevnou součást prevence a léčby chronických onemocnění.

V knize se nejen dozvíte, co přesně znamená pojem detoxikace, kdy a pro koho je vhodná, ale i to, co jsou škodliviny a kde všude se nacházejí. Autor přibližuje detoxikaci jako výbornou prevenci i léčbu srdečně-cévních chorob, alergií, depresí i dalších problémů vznikajících v důsledku hektického životního stylu i množství škodlivin v našem okolí. Připomíná také, že detoxikace stimuluje samoléčebné schopnosti organismu a že správně provedenou očistou organismu nejen získáme novou energii, ale zároveň příjemně povzbudíme i svou mysl.

Ostatní kategorie: Knihy

Nenašli jste to pravé? Co tohle?