Batex Dětská podložka Paspule, 227ZOO

Batex Dětská podložka Paspule, 227ZOO

  • Značka: Batex
  • Balení: 100x140 cm, 0.2 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Prošívaná dětská podložka ze 100% bavlny s náplní z dutého vlákna nabídně vašemu děťátku dlouhodobý komfort. Je skvělým pomocníkem při přebalování či převlákání a využijete ji také jako deku na hraní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Dětská podložka Paspule má široké spektrum využití a stane se nezbytným pomocníkem při každodenní péči o vaše děťátko. Je plněná tenkou vrstvou kvalitního polyesterového dutého vlákna, které je vyráběno nejnovější technologií, jenž se uplaňuje v produkci syntetických vláken. Díky tomu je tato podložka mimořádně lehká a vhodná i pro cestování.

Kvalitní vlákno zaručuje perfektní vlastnosti tohoto výrobku. Podložka je antialergická a nedráždí pokožku ani dýchací cesty. Vyniká vysokou absorbční schopností, avšak zároveň je dokonale prodyšná a nezpůsobuje zapaření pokožky či její zarudnutí. Využijete ji jak při přebalování vašeho děťátka, tak jako tepelnou izolaci při převlékání. Můžete ji také vložit do kočárku či postýlky či rozložit kdekoliv jako deku na hraní.

Výrobky firmy Batex pocházejí z české produkce a vynikají pečlivou kvalitou zpracování a těmi nejlepšími materiály. Jsou proto vhodné i pro ty nejmenší a zpříjemňují tak čas strávený s vaším miminkem. Podložky a polštářky pro děti jsou vyráběny s maximálním ohledem na požadavky dětského těla a pokožky. Zářivý vzor v pestrobarevném provedení rozveselí vaši výbavu pro miminko.

hmotnost: 0,2 kg

rozměry: 140x100 cm

náplň: duté vlákno

povrchový materiál: 100% bavlna

barevná provedení: pestrobarevná

 

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?