Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 B/M/R

Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 B/M/R

  • Bez DPH 868 Kč

Hřejivá vlněná přikrývka určená pro děti vyniká svými termoizolačními vlastnostmi, avšak zároveň je maximálně vzdušná. Díky přírodním materiálům působí velice příjemně a je vhodná i pro alergiky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vlněná dětská přikrývka Batex vyniká skvělými vlastnostmi a maximálním komfortem pro vaše děťátko. Díky náplni ze stoprocentní ovčí vlny minimalizuje ztráty tepla během noci a dokonale udržuje svou přirozenou hřejivost. Vaše děťátko tak bude mít dokonalé pohodlí a tato vlněná přikrývka uchová optimální teplotu jeho organismu. Povrchový materiál povlaku přikrývky je z kvalitní, hustě tkané bavlněné sypkoviny.

Vlněné přikrývky se skvěle přizpůsobují aktuálním teplotním požadavkům a dlouhodobě si zachovávají mimořádné izolační vlastnosti. Jsou prodyšné a vzdušné, proto nezpůsobují zapaření kůže ani její podráždění. Jsou výborně snášeny i tou nejcitlivější pokožkou a působí velice příjemně. Díky nízké prašnosti zároveň nedráždí dýchací cesty a jsou vhodné i pro alergiky.

Lanolin obaluje každý vlas ovčího rouna a působí proti nadměrnému množení mikroorganismů a roztočů. Ovčí vlna je plně přírodní materiál a funguje harmonicky v souladu s teplotním metabolismem dětské pokožky. Díky povrchu ze stoprocentní bavlny se snadno udržuje a absorbuje vlhkost. Tyto vlněné přikrývky tak zaručí vašemu děťátku skutečně zdravý a ničím nerušený spánek.

U této dětské vlněné přikrývky můžete vybírat ze tří barevných variant, bílé, modré a růžové. (Vybranou barvu prosím specifikujte do poznámky v objednávce.) Nelze ji prát v pračce, při větším znečištění je vhodné ji nechat ošetřit v čistírně. Menší lokální znečištění lze jemně odstranit v ruce s užitím čisticího prostředku, který obsahuje lanolin.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Barva: bílá, modrá, růžová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex KIDS, Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?