Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 S

Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 S

  • Bez DPH 1000 Kč

Dětská vlněná přikrývka s antibakteriální úpravou je plněná stoprocentní ovčí vlnou zachovává plný tepelný komfort vašeho děťátka. Zároveň je maximálně prodyšná a okamžitě odvádí nadbytečnou vlhkost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vlněná dětská přikrývka Batex vyniká skvělými vlastnostmi a maximálním komfortem pro vaše děťátko. Díky náplni ze stoprocentní ovčí vlny minimalizuje ztráty tepla během noci a dokonale udržuje svou přirozenou hřejivost. Vaše děťátko tak bude mít dokonalé pohodlí a tato vlněná přikrývka uchová optimální teplotu jeho organismu. Povrchový materiál povlaku je z čisté bavlny.

Vlněné přikrývky se skvěle přizpůsobují aktuálním teplotním požadavkům a dlouhodobě si zachovávají mimořádné izolační vlastnosti. Jsou prodyšné a vzdušné, proto nezpůsobují zapaření kůže ani její podráždění. Jsou výborně snášeny i tou nejcitlivější pokožkou a působí velice příjemně. Díky nízké prašnosti zároveň nedráždí dýchací cesty a jsou vhodné i pro alergiky.

Lanolin obaluje každý vlas ovčího rouna a působí proti nadměrnému množení mikroorganismů a roztočů. Ovčí vlna je plně přírodní materiál a funguje harmonicky v souladu s teplotním metabolismem dětské pokožky. Díky povrchu ze stoprocentní bavlny se snadno udržuje a absorbuje vlhkost. Tyto vlněné přikrývky tak zaručí vašemu děťátku skutečně zdravý a ničím nerušený spánek.

Tato přikrývka ve smetanové barvě má antibakteriální úpravu. Její povrchový materiál je z hustě tkané sypkoviny ze 100% bavlny s obsahem aktivního stříbra, která je speciálně upravená tak, aby poskytovala spolehlivou dlouhodobou ochranu před roztoči, kvasinkami či houbami. Přikrývku nelze prát v pračce, při větším znečištění ji doporučujeme nechat ošetřit v čistírně. Menší lokální znečištění lze jemně odstranit v ruce s užitím čisticího prostředku, ve kterém je obsažen lanolin.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex KIDS, Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?