Batex Dětská přikrývka z dutého vlákna, 224

Batex Dětská přikrývka z dutého vlákna, 224

Dětská přikrývka plněná vysoce kvalitním dutým vláknem se ihned přizpůsobuje teplotním požadavkům pokožky a zárověň je maximálně vzdušná pro příjemný a ničím nerušený spánek vašeho děťátka.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětská přikrývka z dutého vlákna Batex respektuje teplotní požadavky citlivé dětské pokožky a ihned se jim přizpůsobuje. Je plněna vysoce kvalitním mykaným dutým vláknem, které zaručuje dokonalý komfort pro vaše děťátko. Tato přikrývka je vhodná pro celoroční použití a její údržba je velice snadná.

Duté vlákno nabízí maximální prodyšnost těchto dětských přikrývek a minimalizuje zapaření pokožky. Vaše děťátko tak bude po celou noc v suchém a příjemném prostředí. Přikrývka je zároveň velmi lehká a přenosná, využijete ji jak do dětské postýlky, tak do kočárku.

Mimořádná kvalita zpracování a český původ činí Batex jednou z nejlepších značek na našem trhu v oboru lůžkovin. Nabízí nepřeberné množství produktů pro pohodlí dětí i dospělých a napomáhá tak prohloubit váš odpočinek a relaxaci. Tato jemná přikrývka s povrchem z příjemné tkaniny v kombinaci bavlna/polyester jistě zaručí vašemu děťátku ty nejkrásnější sny.

Dětskou přikrývku lze bez obav prát v pračce až do teploty 95°C. Tím je zaručena úplná likvidace roztočů či jakýchkoliv dalších alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno, Polyester

Barva: bílá

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?