Batex Dětská sada, 232FR 6 částí

Batex Dětská sada, 232FR 6 částí

  • Značka: Batex
  • Balení: 6 částí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dětský set šesti výrobků včetně zavinovačky, podložky a pohankového polštářku zaručí vašemu děťátku maximálmní komfort. Tato praktická sada je také skvělým dárkem pro nastávající maminky.

Batex Dětská sada je skvělou základní výbavou potřebnou pro péči o vaše děťátko a je také báječným dárkem pro nastávající maminky. Skládá se z šesti kusů potřeb pro miminko vyrobených z kvalitních materiálů a s maximálním ohledem na dětskou pokožku. Součástí této dětské sady je:

Kojenecká podkova

Kojenecká podkova s náplní z koplenu neboli polystyrenových perliček se snadno tvaruje podle těla vašeho děťátka a umocňuje jeho odpočinek. Je vhodná zejmnéna pro usnadnění kojení a zaujmutí ideální polohy maminky i kojence. Využijete ji také pro zdravotní cvičení žen před porodem či po něm.

rozměry: 170x35 cm

hmotnost: 0,7 kg

Dětský nánožník

Kvalitní nánožník plněný mimořádně měkkým a příjemným dutým vláknem uchová nožičky vašeho miminka v teple a pohodlí. Po obou stranách se zapíná na suchý zip pro usnadnění používání. Díky povrchu ze stoprocentní bavlny  nedráždí pokožku.

rozměry: 60x80 cm

hmotnost: 0,5 kg

Dětská podkovička

Skvělá pomůcka pro fixaci hlavičky vašeho děťátka mu dovolí zaujmout přirozenou polohu a zároveň působí příznivě na vývoj všech svalových skupin. Snadno se udržuje praním v pračce do teploty až 40°C.

rozměry: 27x27 cm

hmotnost: 0,1 kg

Dětská podložka zakládaná

Univerzální dtěská podložka, kterou využijete na mnoho způsobů. Je vhodná nejen při přebalování a převlékání, ale také do kočárku či postýlky. Inovované syntetické vlákno Tevyra patří mezi špičku díky svým absorpčním a prodyšným vlastnostem.

rozměry: 140x100 cm

hmotnost: 0,5 kg

Dětská rychlozavinovačka

Zavinovačka se zapínáním na suchý zip pro rychlé a snadné použití plněná syntetickým polysterovým vláknem Tevyro. Navodí vašemu miminku příjemný pocit bezpečí a zabrání ztrátám tepla.

rozměry: 70x70 cm

hmotnost: 0,1 kg

Dětský pohankový polštářek

Malý pomocník pro zahřátí vašeho děťátka nebo tišení bolesti. Díky pohankovým slupkám dlouhodobě udržuje teplotu a napomáhá uvolnit křeče a napětí. Lze jej nahřát na radiátoru nebo naopak vložit do lednice jako studený obklad. Má masážní účinky a usnadňuje usínání.

rozměry: 20x15 cm

hmotnost: 0,1 kg

barva: fialovo růžová se vzorem

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, pohankové slupky, polystyrenové kuličky

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: