Prohlédněte si vaše seznamy přání

Love Radius Dětské nosítko PhysioCarrier

Love Radius Dětské nosítko PhysioCarrier

Značka: Love Radius
3280
2624
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Dětské nosítko v šedo kávové barvě v sobě spojuje prvky klasických šátků a přináší je v podobě připravené k okamžitému použití. Nosítko je vhodné pro větší děti od 4 měsíců až do 3 let.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Dětské nosítko PhysioCarrier Love Radius v sobě spojuje prvky klasických šátků a přináší je v podobě připravené k okamžitému použití. Nosítko je vyrobeno z maximálně prodyšného materiálu, takže jej můžete bez problémů použít v létě i v zimě, aniž by docházelo k nepohodě vaší nebo vašeho malého pasažéra. Pro vaše pohodlí je nosítko navíc vypolstrováno na ramenních popruzích i bederním páse. A co víc, ramenní popruhy si můžete podle potřeby překřížit na zádech a maximálně si tak zpříjemnit nošení.

Dětské nosítko v šedo kávové barvě je vhodné pro větší děti od 4 měsíců věku. Pokud jej vyztužíte vhodným podpěrným polštářkem pod zadeček a pod hlavičku, můžete jej používat již od narození. Díky vysoké variabilitě můžete dítě nosit v poloze na hrudníku, na boku i na zádech. Ergonomické nosítko maximálně respektuje fyziologickou polohu dítěte, a jak roste, nosítko roste s ním. Můžete jej tak bez obav používat až do 3 let věku či do 20 kilogramů dítěte.

Tip: Nosítko je vhodné pro děti od 4 měsíců (či od 5 kilogramů) až do 3 let věku (do 20 kilogramů). Pokud nosítko vyztužíte podpěrnými doplňky, můžete jej používat již od narození.

Upozornění: Všechny výrobky Love Radius jsou uznávané mezinárodním institutem International Hip-Displasia Institute (IHDI) jako vhodné pro zdravý vývoj kyčelních kloubů miminka.

Barva: kávová, šedá

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: