Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Moltex Dětské plenky Maxi 7-18 kg 30 ks

Moltex Dětské plenky Maxi 7-18 kg 30 ks

Dětské plenky Maxi jsou určeny pro děti, které váží 7-18 kg. Prodyšné plenky obohacené antibakteriálním výtažkem z čajovníku se hodí pro všechny děti s citlivou pokožkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětské plenky Motlex Maxi jsou určeny pro děti, které váží 7-18 kg. Jsou ze 75 % ekologicky odbouratelné, naprosto prodyšné a současně jsou šetrné k ciltivé dětské pokožce. Značka Moltex byla první, která přišla na trh s ekologickými plenami, a dodnes patří mezi nejoblíbenější.

Třívrstvé plenky Moltex tvoří přírodní materiály, které jsou citlivou dětskou pokožkou výborně snášeny. Hodí se i pro děti trpící na ekzémy či opruzeniny Díky 100% biologicky rozložitelnému vnějšímu plášti zajišťují dokonalou prodyšnost. Absorpční jádro tvoří biologicky odbouratelná celulóza a gel obohacený o extrakt z listů čajovníku, který pomáhá neutralizovat pachy a současně působí antibakteriálně.

Plenky nejsou běleny chlórem, neobsahují takové látky, jako jsou parfémy či latex, a jsou opatřeny kvalitními elastickými pásky, díky kterým bude plenka vašemu děťátku skvěle sedět. Plenky báječně sají a pojmou velké množství tekutiny.

Tip: Plenky Moltex Maxi jsou určené pro děti, které váží 7-18 kg.

Výrobce: MOLTEX Baby-Hygiene GmbH, Robert-Bosch-Straße 8 , 56727, Mayen, Německo , tel: +49 (0) 26 51 / 404 0

Nenašli jste to pravé? Co tohle?