Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Moltex Dětské plenky Midi 4-9 kg 34 ks

Moltex Dětské plenky Midi 4-9 kg 34 ks

Momentálně vyprodané na e-shopu

Dětské plenky Midi jsou určeny pro miminka, která váží 4-9 kg. Prodyšné plenky obohacené antibakteriálním výtažkem z čajovníku se hodí pro všechny děti s citlivou pokožkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětské plenky Motlex Midi jsou určeny pro miminka, která váží 4-9 kg. Jsou ze 75 % ekologicky odbouratelné, naprosto prodyšné a současně jsou šetrné k ciltivé dětské pokožce. Značka Moltex byla první, která přišla na trh s ekologickými plenami, a dodnes patří mezi nejoblíbenější.

Třívrstvé plenky Moltex tvoří přírodní materiály, které jsou citlivou dětskou pokožkou výborně snášeny. Hodí se i pro děti trpící na ekzémy či opruzeniny Díky 100% biologicky rozložitelnému vnějšími plášti zajišťují dokonalou prodyšnost. Absorpční jádro tvoří biologicky odbouratelná celulóza a gel obohacený o extrakt z listů čajovníku, který pomáhá neutralizovat pachy a současně působí antibakteriálně.

Plenky nejsou běleny chlórem, neobsahují takové látky, jako jsou parfémy či latex. Jsou opatřeny kvalitními elastickými pásky, díky kterým bude plenka vašemu děťátku skvěle sedět. Plenky báječně sají a pojmou velké množství tekutiny.

Tip: Plenky Moltex Midi jsou určené pro miminka vážící mezi 4 a 9 kg.

Výrobce: MOLTEX Baby-Hygiene GmbH, Robert-Bosch-Straße 8 , 56727, Mayen, Německo , tel: +49 (0) 26 51 / 404 0

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?