Faith in Nature Dětské tělové mléko s bambuckým máslem 150 ml

Faith in Nature Dětské tělové mléko s bambuckým máslem 150 ml

Po levanduli vonící tělové mléko pečuje o jemnou dětskou pokožku, vyživuje ji, zvláčňuje a chrání před podrážděním či zarudnutím.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětské tělové mléko s bambuckým máslem Faith in Nature je speciálně určeno pro citlivou dětskou pokožku. Jemně pečuje o obličej, ruce i celé tělíčko a zanechává pokožku příjemně hebkou a zvláčněnou a zároveň ji chrání před podrážděním. Díky obsahu esenciálních olejů má příjemnou květovou vůni a je vhodné pro časté použití.

Základ tělového mléka tvoří slunečnicový olej a bambucké máslo, které spolu s pšeničnými výtažky a vitaminem E vyživují, zvláčňují a chrání i tu nejjemnější dětskou pokožku. O zmírnění případného zarudnutí a ochranu před podrážděním se stará šťáva z listů Aloe vera a extrakty z heřmánku římského či měsíčku. Tělové mléko je doplněné několika esenciálními, které mu dodávají příjemnou levandulovou vůni s tóny mandarinky a citrónové trávy.

Použití: Mléko dle potřeby nanášejte na čistou suchou pokožku vašeho děťátka. Je vhodné k použití na ruce, tělo i obličej.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?