Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Martina Gebhardt Dětský balzám, Calendula 50 ml

Martina Gebhardt Dětský balzám, Calendula 50 ml

Dětský balzám s hutnou konzistencí intenzivně chrání jemnou pokožku před dehydratací i podrážděním v důsledku prudkého větru či chladu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětský balzám Martina Gebhardt Calendula intenzivně chrání jemnou pokožku před dehydratací i podrážděním v důsledku prudkého větru či chladu. Hutný balzám ochraňuje citlivou pleť a současně napomáhá její regeneraci díky obsahu pečujících rostlinných látek.

Balzám dodává dětské pokožce potřebné živiny i ochranu, pleť zjemňuje a napomáhá její regeneraci. Extrakt z měsíčku lékařského má skvělé hojivé účinky, pokožku zklidňuje, harmonizuje a chrání před opětovným podrážděním. Společně se včelím voskem vytváří na pokožce lehký film, který pleť chrání před prudkým sluncem, ale i mrazem a větrem.

O výživu a zjemnění pokožky se také postará kakaové máslo, které dodává potřebné nenasycené mastné kyseliny a vitaminy, pleť hydratuje do hloubky a zanechává ji jemnou a pružnou. Balzám aktivně chrání dětskou pokožku před výkyvy počasí, zklidňuje ji a současně hojí drobná poranění.

Německá značka Martina Gebhardt je vysoce kvalitní biokosmetika, podporující přirozené fungování pokožky, které navrací harmonii a stabilitu. Velmi šetrné produkty s přírodními surovinami z biodynamického zemědělství mají certifikaci Demeter a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na suchou pokožku celého těla i obličeje a nechte vstřebat. Používejte podle potřeby.

Ostatní kategorie: Krémy pro děti a miminka

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3 , D-86935, Rott / Pessenhausen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?