Nobilis Tilia Dětský čaj pro klidný spánek 50 g

Nobilis Tilia Dětský čaj pro klidný spánek 50 g

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 51 Kč

Dětský čaj pro klidný spánek obsahuje směs bylinek, které příjemně uklidní, navodí pocit spánku a pomohou snadnějšímu usínání. Také působí pozitivně na zažívání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětský čaj pro klidný spánek Nobilis Tilia obsahuje směs bylinek, které příjemně uklidní, navodí pocit spánku a pomohou snadnějšímu usínání. Kombinace meduňky, levandule, heřmánku a dalších harmonizačních bylinek zklidní svou vůní i chutí, pomůže relaxovat a lépe usínat dětem i dospělým.

Dětský čaj pro klidný spánek v sobě spojuje meduňku, heřmánek, dobromysl, anýz, lípu a levanduli. Tato směs bylinek je skvělá pro klidnější mysl, přispívá k relaxaci, uvolňuje a zároveň působí pozitivně na zažívání. Anýz a dobromysl totiž zlepšují činnost trávicího traktu a působí proti nadýmání.

Bylinkový čaj je vhodným nápojem pro děti po celý den a hodí se obzvlášť večer před spaním, kdy snižuje napětí, navodí pocit klidu a pomůže lépe usnout.

To nejlepší pro vaše děti

Bylinný čaj určený pro děti ukolébá vaše děťátko ke spánku díky vyvážené směsi bylinek se zklidňujícími účinky. Tento velice chutný čaj ze směsi bylin nezatěžuje tělo děťátka přidanými aromaty, cukrem či barvivy a je vhodný jak pro popíjení během dne, tak zejména večer před usnutím. Bylinky zklidní rozbouřenou mysl děťátka a dopřejí mu sladké sny.

Zklidnění a relaxace

Tento čaj však není určen jen pro děti, je rovněž vhodný pro dospělé, kteří mají problém s usínáním či nedokážou "vypnout". Meduňková nať s příjemnou jemně citrusovou vůní zklidňuje a harmonizuje psychiku, pomáhá při stresu a duševním vypětí. Spolu s oblíbeným heřmánkem pak má relaxační účinky a přináší skutečné uvolnění. 

Při problémech s usínáním

Podobně pak působí také sušený květ levandule, jehož vůně okamžitě zmírňuje napětí a podporuje zdravý spánek. Anýz a dobromysl pak mají příznivý vliv rovněž na funkci trávicího systému, podporují trávicí procesy a pomáhají při nadýmání, nechutenství či nevolnostech. Tento bylinný čaj tak podpoří vaše zažívání a zároveň pomáhá při potížích s usínáním či při stresu. 

Příprava: Vrchovatou čajovou lžičku bylinné směsi zalijte 0,5 litru horké čerstvě převařené vody. Nechte louhovat 15- 20 minut v zakryté nádobě a poté sceďte. Nálev připravujte vždy čerstvý.

Dávkování: Podávejte 1-2x denně, nejlépe večer před spaním. Čaj je vhodný pro děti od 6 měsíců.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Meduňka nať, Heřmánek květ, Dobromysl nať, Anýz plod, Lípa květ, Levandule květ

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.