Batex Dětský fusak vlněný, 024 S

Batex Dětský fusak vlněný, 024 S

  • Bez DPH 1215 Kč

Dětský fusak plněný stoprocentní ovčí vlnou vyniká skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a udržuje vaše miminko dlouhodobě v komfortním a suchém prostředí. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětský vlněný fusak Batex vyniká svými mimořádnými tepelně izolačními vlastnostmi a uchová vaše děťátko dlouhodobě v komfortním prostředí. Ovčí vlna je skvělý přírodní materiál, který odpovídá všem moderním požadavkům a je vhodný i pro alergiky. Je skutečně hřejivá a vhodná pro široké rozpětí venkovních teplot. 

Ovčí vlna má zároveň schopnost se dynamicky smršťovat a roztahovat vlivem teploty okolí, výborně se tedy přizpůsobuje variabilním teplotním podmínkám a nedochází tak k nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Každý vlas je obalen lanolinem, jenž chráni vlnu před znečištěním bakteriemi a jinými mikroorganismy. Mimo jiné se vyznačuje také nízkou prašností.

Díky praktickým zipům našitým po obou stranách se fusak snadno otevírá při vkládání miminka a tkaničky po obvodu umožňují jej dle potřeby utáhnout či povolit. Vnitřní povch fusaku je z měkkého fleecu a vnější povrch fusaku je z šusťákoviny, ta je lehce omyvatelná a velmi snadno se udržuje.

Snímatelný potah fusaku lze prát v pračce při teplotě do 30 °C. Vnější materiál potahu lze navíc při znečištění snadno omýt vodou. Vlněnou vložku nelze prát v pračce, při větším znečištění je tedy vhodné ji nechat ošetřit v čistírně. Menší nečistoty lze odstranit ručně pomocí prostředku s obsahem lanolinu.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Fleece, Šusťákovina, Polyester

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povlak: fleece, šusťákovina

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex KIDS

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?