Humble Brush Dětský kartáček na zuby Ultra soft

Humble Brush Dětský kartáček na zuby Ultra soft

  • Bez DPH 107 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

S tímhle ekologickým kartáčkem z bambusu a nylonových vláken bude čištění zuby jedna radost! Jeho štětinky jsou dostatečně jemné, a výborně si tak porozumí s citlivými dětskými zoubky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Humble Brush Dětský kartáček na zuby ultra soft modrými štětinami se stane nepostradatelným společníkem pro péči o zoubky vašeho malého dítka. Nadchne všechny ekologicky smýšlející rodiče, kteří si potrpí na kvalitu, protože je vyroben z šetrného rozložitelného materiálu.

Lehkou a ergonomickou rukojeť kartáčku Humble Brush tvoří čistá bambusová vlákna, která zaručují, že vám, případně vašemu dítku, pokud je již dostatečně velké, kartáček při čištění nevyklouzne z ruky. Štětinky jsou pak vytvarované tak, že s nimi dokonale vyčistíte i hůře přístupná místa. Měkké štětinky jsou vyrobené z nylonu, který se výborně hodí pro citlivé dětské dásně, ale zároveň je dostatečně pevný na to, aby zoubky perfektně vyčistil. Jednoduchý nadčasový design udělá z kartáčku Humble Brush ozdobu každé koupelny.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Nylon

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Humble Brush Headquarters, Masugnsvägen 28, 168 67 Bromma, Stockholm Švédsko, tel: +44 800 130 3108, www.humblebrush.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?