Prohlédněte si vaše seznamy přání

Original ATOK Dětský olej při nadýmání 100 ml

Original ATOK Dětský olej při nadýmání 100 ml

Kombinace několika rostlinných olejů s vůní fenyklu pomůže odstranit nepříjemné křeče a bolení bříška. Snadno se roztírá a má dobrou vstřebatelnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětský olej při nadýmání Original ATOK využijete v případě, že vaše děťátko trpí na bolesti bříška a nadýmání. Olej pomáhá tyto potíže odstraňovat zejména díky obsaženému éterickému oleji z fenyklu. Ten má protikřečové účinky a pomáhá výborně uvolňovat hladké svalstvo.

Dětský olej má díky éterickému oleji z fenyklu příjemnou, sladce kořeněnou vůni. Fenykl je známý svými protikřečovými účinky, a tak pomáhá k uvolnění napětí v oblasti bříška, podpoří správnou činnost trávicího systému a dítko celkově zklidní. Mandlový, jojobový a brutnákový olej zajišťují dobré roztírání a vstřebávání oleje a zanechají pokožku krásně jemnou. 

Použití: Potřebné množství oleje naneste na bříško a krouživými pohyby jemně vetřete do pokožky. Opakujte během dne dle potřeby.

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?