Faith in Nature Dětský pěnivý mycí gel Aloe vera 250 ml

Faith in Nature Dětský pěnivý mycí gel Aloe vera 250 ml

Mycí gel s šetrným složením vyhovuje potřebám jemné dětské pokožky, kterou nejen účinně umyje, ale zároveň ji díky Aloe vera či mořské soli zklidní a zregeneruje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětský pěnivý mycí gel Aloe vera Faith in Nature je na míru dělaný pro citlivou dětskou pokožku, kterou nijak nedráždí. Jeho šetrné složení je vhodné pro každodenní použití. Díky obsahu mořské soli, šťávy z Aloe vera či přírodních olejů pečuje o jemnou dětskou pokožku již při sprchování a zanechává ji krásně hebkou a chráněnou před podrážděním. Gel má pouze lehkou, nevtíravou parfemaci.

Sprchový gel obsahuje šetrné mycí složky, které účinně myjí pokožku celého těla. Obsažená mořská sůl či šťáva z Aloe vera zklidňuje citlivou pokožku a chrání ji před podrážděním a začervenáním. Zároveň jemnou dětskou pokožku udržují krásně hebkou a vláčnou. Esenciální oleje z gerania, palmarosy či mandarinky gelu nejen dodávají příjemnou vůni, ale zároveň mají dezinfekční a antibakteriální účinky, zklidňují a regenerují pokožku.

Použití: Malé množství gelu naneste na vlhkou pokožku, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se oblasti obličeje, abyste předešli podráždění oči.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?