Batex Dětský polštářek z dutého vlákna, 225

Batex Dětský polštářek z dutého vlákna, 225

  • Bez DPH 149 Kč

Dětský polštář plněný kvalitním dutým vláknem je mimořádně měkký, lehký a prodyšný. Podporuje anatomicky správný rozvoj všech svalových skupin a je vhodný i pro alergiky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětský polštář Batex z dutého vlákna je velice lehký a měkký. Díky optimální tloušťce náplně plně respektuje požadavky dětského organismu a podporuje správný rozvoj pohybového aparátu. Díky tomu působí preventivně proti vzniku svalových dysbalancí, bolestí hlavy a dalších obtíží spojených s nesprávnou spánkovou hygienou.

Kvalitní náplň z dutého vlákna má takřka nulovou prašnost, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Zároveň působí přirozeně antibakteriálně, a zabraňuje tak množení roztočů či dalších mikroorganismů. Duté vlákno je maximálně prodyšné a okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost, díky tomu nedochází k zapaření pokožky a nadměrnému pocení.

Díky dutému vláknu má tento polštář sníženou hmotnost a můžete s ním velice snadno i cestovat. Vysoká životnost materiálu spolu s precizní kvalitou ušití činí z českých produktů Batex absolutní špičku na trhu s ložním prádlem. Povrch tohoto polštáře je z hustě tkané směsi bavlny a polyesteru a působí velice příjemně.

Polštářek je možné prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí dokonalou čistotu a účinně zničí veškeré alergeny.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester

Barva: bílá

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?