Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Little Siberica Dětský šampon bez slz 250 ml

Little Siberica Dětský šampon bez slz 250 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Jemný dětský šampon pro mytí vlasů bez slz s bio extrakty z aloe vera a lékořice má velice jemné složení citlivé k dětským vláskům. Šampon dodává hydrataci i potřebné výživné látky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný dětský šampon pro mytí vlasů bez slz Little Siberica s bio extrakty z Aloe vera a lékořice má velice jemné složení, jež je citlivé k dětským vláskům. Šampon vlasovou pokožku nevysušuje, a naopak jí dodává hydrataci i potřebné výživné látky.

Šampon Little Siberica je bohatý na rostlinné tenzidy, které vytvoří jemnou krémovou pěnu. Společně s bylinnými výtažky je šampon výborným pomocníkem pro růst jemných vlásků.

Bio extrakt z Aloe vera hydratuje vlasovou pokožku a zároveň podporuje růst vlasů. Jemné dětské vlásky většinou poletují jako chmýří. Zde se o nápravu postará výtažek z lékořice, jenž je uhladí a hloubkově vyživí. A co je na tomto šamponu nejlepší? Při kontaktu s očima neštípe! Mytí dětských vlásků si tak rodina užije v pohodě a bez slz.

Použití: Malé množství šamponu naneseme na vlhké vlasy a jemně masírujeme, dokud se nevytvoří pěna. Vydatně opláchneme vlažnou vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str. , Moskva, Rusko , tel: +7 (495) 988 48 92

Nenašli jste to pravé? Co tohle?