Faith in Nature Dětský šampon levandule 250 ml

Faith in Nature Dětský šampon levandule 250 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Šampon s obsahem mořské soli a levandulového oleje šetrně myje, nezpůsobuje podráždění, a navíc zanechává jemné dětské vlásky příjemně provoněné.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětský šampon levandule Faith in Nature představuje šetrnou péči o jemné dětské vlásky a pokožku hlavy. Hodí se i pro časté použití. Vlasy i pokožku důkladně myje a zároveň nezpůsobuje podráždění. Složení je obohacené o mořskou sůl či levandulový olej, a o pokožku tak nejen pečuje, ale zároveň zanechá vlásky příjemně voňavé a hebké.

Šampon obsahuje šetrné mycí složky, které důkladně umyjí vlásky i pokožku hlavy a zároveň pokožku nijak nedráždí. Mořská sůl ve složení má navíc blahodárné účinky. Nejenže vyživuje a hydratuje, ale zároveň zklidňuje a chrání před vznikem podráždění. Rostlinný a esenciální olej z levandule zklidňuje a dezinfikuje pokožku a chrání ji před návštěvou nevítaných parazitů. Navíc zanechá dětské vlásky příjemně provoněné.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů. Poté vypláchněte dostatečným množství čisté vody. Dbejte na to, aby se šampon nedostal do očí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Bramborák 27. 11. 2017 15:57

Příjemná levandulová vůně zapříčinila, že jsem si ho koupila asi třikrát po sobě, aniž bych si všimla, že mi vlasy docela vysušuje. Přesto dávám palec nahoru.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?