Nobilis Tilia Dětský šampon s medem a heřmánkem 200 ml

Nobilis Tilia Dětský šampon s medem a heřmánkem 200 ml

 • Značka: Nobilis Tilia
 • Balení: 200 ml
 • Dostupnost: Skladem > 5 ks
 • Certifikáty: CPK
 • Hodnocení:
 • Bez DPH 239 Kč

Dětský šampon pečuje o jemné vlásky i citlivou pokožku díky obsahu šetrných cukerných tenzidů a rostlinných výtažků. Vlasová pokožka je tak vyživena a vlásky jsou jemné.

Náhled složení

kompletní složení
 • Výborné
 • Velmi dobré
 • Přijatelné
 • Špatné
 • Nepřijatelné

Dětský šampon Nobilis Tilia pečuje o jemné vlásky i citlivou pokožku díky obsahu šetrných cukerných tenzidů a zklidňujících rostlinných výtažků. Vlasová pokožka je tak vyživena, zklidněna a ochráněna před vznikem zánětů, vlásky jsou tak jemné a snadno rozčesatelné.

Základ šamponu tvoří rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty a přebytečný kožní maz. Rostlinné tenzidy vlasovou pokožku umývají bez zbytečného podráždění a vysušení. Naopak, pokožka je zklidněna a posílena díky obsahu antibakteriálních éterických olejů z citrusových plodů, výtažků z heřmánku a medu.

Jemná dětská pokožka je díky šetrnému složení šamponu posílena, zároveň získává potřebné živiny, je ochráněna před podrážděním a vznikem drobných zánětů. Jemné rostlinné tenzidy v jednom kroku šetrně myjí, odstraňují nečistoty a vlasovou pokožku zklidňují. Šampon je natolik jemný, že neštípe v očích ani nezpůsobuje jiné podráždění.

Pro naše nejmenší

Dětský šampon Nobilis Tilia je vytvořen s ohledem na tu nejcitlivější pokožku a vlásky našich nejmenších. Šampon je velice šetrný a pečuje o citlivou dětskou pokožku bez nadměrného zatížení a bez potenciálně škodlivých syntetických ingrediencí. Děti navíc ocení i fakt, že neštípe v očích a jeho jemná vůně je velice příjemná.

Šetrné umytí i péče

Jemný dětský šampon Nobilis Tilia šetrně myje vlásky a pokožku hlavy, kterou nedráždí ani nezpůsobuje její vysušení. Jemné mycí složky na bázi cukerných tenzidů jsou k pokožce maximálně šetrné, neporušují ochrannou kožní bariéru a uzamykají hydrataci v pleti. Šampon je vhodný pro každodenní péči a zanechá vlásky krásně čisté a jemné.

Esenciální oleje

Dětský šampon Nobilis Tilia tak pokožku hlavy posiluje a chrání před podrážděním, zároveň nevysušuje vlásky a udržuje je pružné a lesklé. Směs voňavých éterických olejů z citrusů nejen, že dodává šamponu osvěžující a příjemnou vůni, ale zároveň podporuje prokrvení vlasové pokožky a chrání proti zánětu díky přirozeně antibakteriálním vlastnostem. 

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Potě vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?