Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml

Sonett Dezinfekční prostředek na ruce i plasty 300 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu

Dezinfekční prostředek na ruce i plasty spolehlivě odstraní bakterie a další nečistoty díky obsahu rostlinného alkoholu. Je praktickým pomocníkem na cestách a také bojuje proti kožním mykózám.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dezinfekční prostředek na ruce i plasty Sonett spolehlivě odstraní bakterie a další nečistoty díky obsahu rostlinného alkoholu. Je praktickým pomocníkem nejen na cestách, když není po ruce voda, ale také bojuje proti kožním mykózám.

Tekutá dezinfekce na ruce účinně odstraní běžně se vyskytující bakterie i bakterie typu salmonela či E. coli. Je tak výborným pomocníkem nejen na cestách, ale také v hromadné dopravě či v restauracích. Dezinfekci můžete také použít k čištění plastových povrchů, jako jsou například dětské hračky, kuchyňské linky či jiné kuchyňské pomůcky.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je dezinfekční prostředek účinný a zároveň šetrný k jemné pokožce rukou, nedráždí ji a nezpůsobuje dýchací obtíže.

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Malé množství dezinfekce vetřete do pokožku rukou a nechte vstřebat.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Andrea 14. 8. 2019 14:20

Nikdy mi v kabelce nechybí odlité malé množství v mini-spreji. Použiji, promnu ruce a je to :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?