Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Doplněk stravy v sobě kombinuje účinky několika ajurvédských bylin, působí příznivě na metabolismus cukrů a tuků, posiluje zažívání, trávení a celkové zdraví organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dia Karé Ecce Vita je doplněk stravy určený pro příznivé působení na metabolismus krevního cukru a tuků, ale i celkové posílení činnosti zažívacího a trávicího ústrojí. Pravidelné užívání podporuje celkové zdraví organismu.

Okurka hořká, pískavice a gymnéma pomáhají udržovat normální hladinu krevního cukru i cholesterolu v krvi. Emblika lékařská dodává energii a sílu. Příznivě působí na kardiovaskulární a imunitní systém. Kurkuma spolu s hřebíčkem podporuje zažívací a trávicí ústrojí, mimo jiné posiluje tvorbu žaludečních šťáv a odstraňuje pálení žáhy. Chebule srdčitá působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle. Příznivě působí i na játra, močové a pohlavní cesty.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle 1- 2x denně před jídlem.

Upozornění: 100% přírodní přípravek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Gymnema sylvestre celá bylina extr. 80 mg, Okurka hořká (Momordica charantia) semeno extr. 80 mg, Emblika lékařská (Emblica officinalis) plod extr. 40 mg , Eugenia aromatica semeno extr. 40 mg, Pterocarpus marsupium, kůra extr. 40 mg, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) oddenek extr. 40 mg , Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) nať extr. 40 mg , Pískavice (Trigonella foenumgraecum) semeno extr. 40 mg, Zahušťovadlo: arabská guma, Celulóza - rostlinná kapsle

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?