Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Taoasis Difuzér Picco, TaoWell 1 ks

Taoasis Difuzér Picco, TaoWell 1 ks

Značka: Taoasis
Balení:
1979
Momentálně vyprodané na e-shopu

Ultrazvukový difuzér je ideálním pomocníkem pro provonění místnosti i zvlhčení vzduchu. Nabízí různé stupně odpařování a je lehce podsvícený LED diodami.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Difuzér Picco od Taoasis je ideální pro jednodruhové éterické oleje i vonné směsi. Snadno si tak domov provoníte svou oblíbenou vůní, která vykouzlí příjemnou atmosféru a změní vybranou místnost v oázu klidu. Má elegantní tvar a bude se hodit do každého interiéru.

Ultrazvukový difuzér je vyrobený z pevného bílého plastu s průsvitným modrým krytem. Můžete zvolit různé stupně odpařování, např. podle velikosti dané místnosti. Difuzér vydává jemnou mlhu a vůni uvolňuje postupně pro optimální provonění interiéru. Je také lehce podsvícený díky malým LED diodám a pomáhá zvlhčovat suchý vzduch. Díky tomu, že je ultrazvukový, nevydává žádné nepříjemné zvuky a nezahřívá se.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Do zásobníku difuzéru nalijte potřebné množství čisté kohoutkové vody až po vyznačenou rysku. Přidejte 2-5 kapek vámi vybraného éterického oleje a difuzér zapněte. Podrobný návod pro použití a údržbu naleznete v každém balení.

Ostatní kategorie: Difuzéry do bytu

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Složení:

Plast
Z blogu (3)

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Plast