Domácnost bez odpadu, Bea Johnsonová 265 stran

Domácnost bez odpadu, Bea Johnsonová 265 stran

Skladem > 5 ks

Naučte se nakupovat tak, abyste neprodukovali zbytečný odpad. Kniha vám také poradí, jak uchovávat potraviny, a zjistíte díky ní, že si spoustu věcí můžete vyrobit sami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Neustále si pořizujeme materiální věci a produkujeme neuvěřitelné množství odpadu. To ničí nejen planetu, ale i naše zdraví. Jak si zjednodušit a odlehčit život? Třeba právě snížením produkce odpadu. Pomůže vám s tím publikace Domácnost bez odpadu, která je jakýmsi manuálem, který vás donutí změnit pohled na váš život.

Mít, či být, to je, oč tu běží. Kniha vám pomůže překopat váš životní styl tak, že nezůstane kámen na kameni. Přerovnáte si tak všechny oblasti života, aby správně fungovaly, a přitom byly co nejjednodušší. Domácnost bez odpadu vám poradí, jak se naučit nakupovat tak, abyste domů nenesli tašku plnou odpadu. Najdete v ní také návody na to, jak uchovávat potraviny nebo jak si můžete leccos vyrobit sami doma. Kniha je navíc vyrobena z recyklovaného papíru, je tištěna zdravotně nezávadnými barvami a její vazba je šitá.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?