Farfalla Drahokamový olej Anti-stress 80 ml

Farfalla Drahokamový olej Anti-stress 80 ml

Drahokamový olej Anti-stress působí příznivě na psychiku díky esenciálním olejům jako sladký pomeranč, růžové dřevo, levandule nebo ylang ylang.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Drahokamový olej Farfalla Anti - stress je tvořen jojobovým olejem aktivovaným drahokamy, který zanechává pokožku velice jemnou, vláčnou, hydratovanou a pružnou. O antistresový efekt se postarají esenciální oleje jako sladký pomeranč, růžové dřevo, levandule nebo ylang ylang.

Již prastaré kultury pozorovaly účinky drahých kamenů. Pokud je drahokam máčen v bio-organickém jojobovém oleji za zvláštních podmínek (teplota, světlo a čas), olej přijímá určitou informaci z drahokamu. Kombinací tří drahokamů, a to avanturínu, magnezitu a kouřového křemene, je dosaženo různých účinků v harmonickém celku.

Podporují samoléčivé schopnosti, rozveselují a dodávají vnitřní klid. Kromě toho pomáhají při léčbě chorob srdce, kožních problémů nervového původu a při vyrážkách či ekzémech. Drahokamový olej je navíc vhodně doplněn esenciálními oleji, které zaručují antistresový efekt a zklidňují mysl. K udržení účinnosti je v každé lahvičce malý kousek drahokamu.

Použití: Na vlhkou pleť naneste malé množství oleje a rozetřete přes dekolt směrem k vlasům. Pro masáž nechte pár kapek rozehřát v dlaních a poté nanášejte. Jako pěstící tělový olej nanášejte krouživými pohyby jemnou masáží směrem k srdci, pokud možno na teplou vlhkou pokožku bezprostředně po sprše nebo koupeli. Je možné použít i pár kapek do vody pro výživnou aromaterapeutickou lázeň.

Drahokamový olej Anti-stress je součástí balení:

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Nenašli jste to pravé? Co tohle?