Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Drahokamový olej Splývání s proudem 80 ml

Farfalla Drahokamový olej Splývání s proudem 80 ml

Drahokamový olej s obsahem jedle, geránia, růžové palmy a dalších esencí pomáhá zvláčňovat a zjemňovat kůži i uvolňovat blokády.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Drahokamový olej Splývání s proudem Farfalla je tvořen jojobovým olejem aktivovaným drahokamy, který zanechává pokožku velice jemnou, vláčnou a pružnou. Díky obsahu jedle, geránia, růžové palmy a dalších esencí pomáhá uvolňovat blokády v přirozeném toku, a to ať už jde o komunikaci, vztahy nebo životní energii a svalový tonus. 

Pleťový a tělový olej s drahými kameny rozjasňuje, uvolňuje, vzpružuje a má relaxační účinky. Sodalit, chalcedon a jantar jsou ceněny pro své účinky na nervový systém a kožní potíže. Doporučují se při bolestech hlavy, uší a při pocitu jakéhokoliv napětí nebo potlačování.

Již prastaré kultury pozorovaly účinky drahých kamenů. Pokud máčíme drahokam v bio-organickém jojobovém oleji za zvláštních podmínek (teplota, světlo a čas), olej přijímá určitou informaci z drahokamu. Kombinací tří drahokamů, a to sodalitu, chalcedonu a jantaru, dosahujeme různých účinků v harmonickém celku, jemné vůně vznikají doplněním vhodnými esenciálními oleji.

Drahokamový olej lze používat jako masážní olej nebo pleťový olej na obličej či pro péči o tělo. K udržení účinnosti je v každé lahvičce malý kousek drahokamu.

Použití: Na vlhkou pleť naneste malé množství oleje a rozetřete přes dekolt směrem k vlasům. Pro masáž nechte pár kapek rozehřát v dlaních a poté nanášejte. Jako pěstící tělový olej nanášejte krouživými pohyby jemnou masáží směrem k srdci, pokud možno na teplou vlhkou pokožku bezprostředně po sprše nebo koupeli. Je možné použít i pár kapek do vody pro výživnou aromaterapeutickou lázeň.

Drahokamový olej Splývání s proudem je součástí balení:

Farfalla Sada drahokamových olejů 1 ks, (7 x 10 ml)

Sada drahokamových olejů 1 ks, (7 x 10 ml)

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?