Batex Dvojitá vlněná přikrývka 09

Batex Dvojitá vlněná přikrývka 09

  • Značka: Batex
  • Balení: 140x220 cm, 2x1.1 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Praktická dvojitá přikrývka se suchými zipy se snadno přizpůsobí aktuálním teplotním požadavkům. Je vhodná pro celoroční používání a díky náplni ze stoprocentní ovčí vlny je maximálně hřejivá a prodyšná.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Dvojitá vlněná přikrývka se skvěle přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům. Dvě přikrývky jsou k sobě spojeny na každé straně třemi praktickými suchými zipy, a můžete je tak snadno oddělit či naopak spojit podle potřeby. Díky tomu je přikrývka vhodná pro celoroční používání a je maximálně variabilní pro teplejší i chladnější počasí.

Přikrývka je plněná stoprocentní ovčí vlnou, která má výjimečné termoizolační vlastnosti. Ovčí vlna je mimořádně hřejivá a dokonale uchovává tělesné teplo. Díky vysoké prodyšnosti ale zároveň rychle odvádí přebytečnou vlhkost, a nedochází tak k zapaření kůže či nadměrnému pocení. Ovčí vlas si zachovává vlastnost dynamicky se roztahovat a smršťovat vlivem teploty okolí a adaptuje se tak na vnější podmínky.

Zároveň jde o čistě přírodní materiál, zcela v souladu s požadavky na zdravý spánek. Ovčí vlna je vhodná i pro alergiky a zabraňuje množení mikoorganismů či roztočů. Povrch této přikrývky je tvořen kvalitní směsí bavlny a polyesteru, která je příjemná na dotek a zaručuje dlouhodobou životnost přikrývky.

hmotnost: 2 x 1 kg
rozměry: 220 x 140 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: bavlna/polyester
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Použití: Přikrývky nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?