Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Tierra Verde Dvojitý hřeben z nimbového dřeva 1 ks

Tierra Verde Dvojitý hřeben z nimbového dřeva 1 ks

Značka: Tierra Verde
Balení:
195
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Hřeben z leštěného nimbového dřeva pro každodenní péči o vlasy. Chrání strukturu vlasů i pokožku hlavy. Jeho výhodou oproti plastovému je, že nezpůsobuje elektrizování vlasů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Dvojitý hřeben z nimbového dřeva Tierra Verde s rozměry 19,5 x 4,5 cm je vynikající pro každodenní péči o vaše vlasy. Je vyroben z krásného leštěného nimbového dřeva. Šetrné pročesávání s tímto něžným pomocníkem chrání strukturu vlasů i pokožku hlavy.

Výhodou dřevěného hřebenu oproti tomu plastovému je, že nezpůsobuje lámání ani elektrizování vlasů. Díky zaobleným zubům je citlivá kůže na hlavě v bezpečí a naopak přirozená masáž prospívá jejímu dobrému prokrvení. Hřeben svým tvarem skvěle padne do ruky. Dřevěný hřeben jemně masíruje pokožku a dokáže dobře rozprostřít maz po celé délce vlasů, což je pro jejich kvalitu velmi příznivý proces.

Země původu: Indie.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica.

Tip: Materiál je pevný a odolný, takže vám bude dělat užitek celé věky. Hřeben neobsahuje žádné umělé ani syntetické látky a skvěle se tedy hodí pro lidi s citlivou pokožkou nebo jemnými a křehkými vlasy.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Složení:

nimbové dřevo
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

nimbové dřevo