Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

MÁDARA Dvoustranný štětec 1 ks

Brush Dual-Sided Precision Brush

MÁDARA Dvoustranný štětec 1 ks

Brush Dual-Sided Precision Brush

Značka: MÁDARA
Balení:
445
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Vyplňujte, kreslete a tvarujte pomocí tenkého štětečku, upravte a uhlaďte pomocí oválného. Veganský štěteček 2v1 pro perfektní make-up.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Dvoustranný štětec Mádara pro pohodlnou úpravu vašeho finálního make-upu. Využijte tenkou stranu štětce pro kreslení přesných, tenkých linií či k nanášení Pomády na obočí Mádara a následnou úpravu. Ideální k promíchání různých dekorativních přípravků. Oválná strana štětečku lze díky vestavěné cívce nastavovat do určitých úhlů ke komfortnímu zacházení.

100% veganský štětec je ze syntetických štětinek, které neabsorbují žádné pigmenty. To zajistí jeho dlouhou trvanlivost. Po použití štěteček vždy umyjte v mýdlové vodě nebo speciálním čističem na štětce. Perfektní udržitelný kosmetický štěteček, který vám bude sloužit roky.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Složení:

Syntetické štětiny
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Syntetické štětiny