Laboratoires Vitarmonyl Dýňová semínka

Laboratoires Vitarmonyl Dýňová semínka

Dýňová semínka jsou dobře známá pro svůj blahodárný účinek na činnost prostaty. Olej z nich připravený je bohatý na cenné fytosteroly. Přípravek se doporučuje se užívat mužům od 50 let, a to od okamžiku objevení prvních příznaků. certifikáty: vhodné pro: vnitřní užíváníkonzistence: kapslebarva: oranžovábalení: skleněný obal, papírový přebalpoužití: Užívejte 2 kapsle denně.- při problémech s prosta

Dýňová semínka jsou dobře známá pro svůj blahodárný účinek na činnost prostaty. Olej z nich připravený je bohatý na cenné fytosteroly. Přípravek se doporučuje se užívat mužům od 50 let, a to od okamžiku objevení prvních příznaků.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: oranžová
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 2 kapsle denně.
- při problémech s prostatou
složení: olej z dýňových semínek, kapsle (hydrolyzované rybí proteiny, stabilizátor: glycerol)
1 kapsle obsahuje 350 mg oleje z dýňových semínek

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: