Biopurus Dýňový olej 100 ml

Biopurus Dýňový olej 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný dýňový olej je to nejlepší pro zdravé tělo i pleť. Olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny, minerály a vitamíny, které pozitivně ovlivňují kvalitu nehtů, hustotu vlasů a zdraví pleti. Dýňový olej má protizánětlivé účinky a je proto mimoř&aa

Za studena lisovaný dýňový olej je to nejlepší pro zdravé tělo i pleť. Olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny, minerály a vitamíny, které pozitivně ovlivňují kvalitu nehtů, hustotu vlasů a zdraví pleti. Dýňový olej má protizánětlivé účinky a je proto mimořádně vhodný pro mastnou aknózní pleť. 

Dýňový olej je výborný i pro studenou kuchyni. Má jemnou oříškovou chuť a je výtečný do zeleninových salátů či těstovin. Lžičku oleje můžete užívat každý den, neboť příznivě ovlivňuje trávící trakt.

TIP: Udělejte si domácí lázně. Pár kapek oleje vmasírujte do vlhké pleti. Ta bude jemná, regenerovaná a bez pupínků. Do suchých vlasových konečků vetřete olej a nechte působit alespoň 1 hodinu. Poté opláchněte. Vlasy budou hebké, zdravější a regenerované. Masáž dýňovým olejem má uklidňující a regenerační účinky.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?