Yellow and Blue El Campo Bio Kompost 50 g

Yellow and Blue El Campo Bio Kompost 50 g

Aktivační prášek Bio Kompost urychluje rozkladný proces v kompostu až o několik týdnů. Bakterie a enzymy obsažené v prášku zrychlí rozložení složitějších materiálů, jako jsou větvičky či sláma.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktivační prášek Bio Kompost Yellow and Blue urychluje rozkladný proces v kompostu díky obsaženým bakteriím a enzymům. Ty aktivně napomáhají rozkladu organické hmoty a urychlují tvorbu nové rašeliny až o několik týdnů. Biologicky aktivní prášek aktivuje mezofilní bakterie, a nastartuje tak rozklad organického materiálu.

Přírodní bakterie a enzymy obsažené v prášku nastartují rozkladný proces, při kterém dojde k rozložení i složitějších materiálů, jako jsou větvičky či sláma a zároveň urychlí dobu rozkladu kompostu na několik týdnů. Obsažené bakterie jsou bezpečné a šetrné vůči životnímu prostředí.

Použití: 50 gramů přípravku rozpusťte v 0,5 litru vlažné vody a nechte hodinu odstát. Roztok smíchejte s 10 litry čisté vody a nově zakládaný kompost prolévejte po 10 - 15 centimetrových vrstvách. 1 balení prášku vystačí na 1 - 2 metry krychlového kompostu.

Upozornění: Zamezte kontaktu s očima. Pokud se prášek při manipulaci dostane do styku rukama, umyjte je čistou vodou. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Přírodní bakterie a enzymy

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?