Nobilis Tilia Elemi 10 ml

Nobilis Tilia Elemi 10 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Éterický olej Elemi má skvělé antiseptické účinky, a je tak vhodný pro léčbu poraněné pokožky i onemocnění horních cest dýchacích. Pomáhá rozpouštět hlen, uvolňuje dýchací cesty a napomáhá vykašlávání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Elemi Nobilis Tilia má skvělé antiseptické účinky, a je tak vhodný pro léčbu poraněné pokožky i onemocnění horních cest dýchacích. Pomáhá rozpouštět hleny, uvolňuje dýchací cesty a napomáhá vykašlávání. Elemi je také vhodný při rekonvalescenci po zdlouhavých onemocněních.

Elemi má jemnou exotickou vůni, která ze všeho nejvíc připomíná parfém. Perfektně se hodí pro zklidnění a uvolnění mysli i k meditaci. Kromě toho Elimis pomáhá při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, rozpouští hlen a podporuje jeho vykašlávání. Působí hojivě a regeneračně i na poškozenou zánětlivou pokožku a léčí drobné záněty.

Tajemství exotiky

Éterický olej z elemi je esencí exotiky do vašeho domova. Elemi je tropickým stromem rostoucím v oblasti Filipín a éterický olej z něj je velice často používán nejen v kosmetice, ale od dob starověkého Egypta i v tradičním léčitelství. Exotická vůně elemi obsahuje vyvážené tóny citrusů a koření, jedná se o velmi svěží esenci a je oblíbená v produkci parfémů. 

Proti rýmě a nachlazení

Ačkoliv elemi pochází z tropů, tak je éterický olej z něj velice často využíván při léčbě infekcí dýchacího traktu. Elemi působí podpůrně při rýmě a nachlazení, pomáhá udržovat dýchací cesty průchodné a osvěžuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Elemi také podporuje vykašlávání a rozpouští hleny, urychluje rekonvalescenci a dodává energii.

Pro zdravé trávení

Muškátový oříšek rovněž dbá o správnou funkci celého trávicího systému a pomáhá při celém spektru trávicích obtíží. Ulevuje při nadýmání a nadměrné plynatosti, zmírňuje bolesti břicha a harmonizuje trávicí procesy. Stimuluje produkci trávicích enzymů a má příznivý vliv také při nechutenství. Pomáhá při zácpě a celkově trávicí systém ozdravuje.  

Účinky aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Canarium Luzonicum Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Canarium Luzonicum Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, stres a úzkost

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.