Nobilis Tilia Elemi 10 ml

Nobilis Tilia Elemi 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 136 Kč

Éterický olej Elemi Nobilis Tilia má skvělé antiseptické účinky, a je tak vhodný pro léčbu poraněné pokožky i onemocnění horních cest dýchacích. Pomáhá rozpouštět hleny, uvolňuje dýchací cesty a napomáhá vykašlávání.  Elemi je také vhodný při rekonvalescenci po zdlouhavých onemocněních.

Elemi má jemnou exotickou vůni, která ze všeho nejvíc připomíná parfém. Perfektně se hodí pro zklidnění a uvolnění mysli i k meditaci. Kromě toho Elimis pomáhá při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, rozpouští hlen a podporuje jeho vykašlávání. Působí hojivě a regeneračně i na poškozenou zánětlivou pokožku a léčí drobné záněty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Canarium Luzonicum Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Canarium Luzonicum Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, stres a úzkost

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.