Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

MÁDARA Energizující ampule s antioxidanty 10 x 3 ml

Antioxidant Energiser Booster Ampoules

MÁDARA Energizující ampule s antioxidanty 10 x 3 ml

Antioxidant Energiser Booster Ampoules

Značka: MÁDARA
Certifikáty: Ecocert
Certifikát Ecocert
762

Ampule nabité vitaminy, antioxidanty a omega 3, 6 mastnými kyselinami bojují proti fotostárnutí a pigmentaci. Chraňte svou pleť před vnějšími negativními vlivy.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Energetizující ampule s antioxidanty MÁDARA využívají regenerační síly vitaminu E a omega-3 a 6 mastných kyselin. Nenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro to, aby byla pokožka chráněná před škodlivými vnějšími vlivy, uchovala si svou přirozenou pevnost a nedocházelo k jejímu vysušování.

Základ energetizujících ampulí tvoří olej z jahodových zrníček, který je bohatý na vitamin E, provitamin A a nenasycené mastné kyseliny. Spolu s výtažkem z rajčat dodávájí pokožce potřebné antixiodanty, které ji chrání před působením volných radikálů, a tak pomáhají předcházet jejímu předčasnému stárnutí. Účinné látky z těchto extraktů pak také posilují přirozenou ochrannou vrstvu pleti a uzamykají v ní potřebnou hydrataci. Kromě toho ampule pomůžou pleť rozjasnit a podpoří tvorbu kolagenu pro její přirozenou pevnost.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Obsah ampule pečlivě vmasírujte do pokožky obličeje a krku.

Tip: Pro intenzivní péči používejte ampule každý večer po dobu 10 dní. Pro udržení efektu aplikujte 2-3x týdně.

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: