Chimpanzee Energy drink Gunpowder Wild Cherry 30 g

Chimpanzee Energy drink Gunpowder Wild Cherry 30 g

  • Značka: Chimpanzee
  • Balení: 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Energy drink se sladkokyselou chutí divoké třešně pro přípravu energetického iontového nápoje. Je vhodný pro sportovce, nebo pro doplnění potřebných živin ve fyzicky či psychicky náročných situacích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Energy drink Gunpowder Wild Cherry Chimpanzee se sladkokyselou chutí divoké třešně pro přípravu energetického iontového nápoje. Je vhodný pro sportovce, nebo pro doplnění potřebných živin ve fyzicky či psychicky náročných situacích.

Unikátní složení v sobě kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy, které jsou rovnoměrně vstřebávány do krve. Zajišťují dostatek energie v průběhu výkonu a omezují výkyv hladiny krevního cukru. Nápoj je obohacen o ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Dostatek těchto minerálů urychluje regeneraci svalů a předchází svalovým křečím.

Z prášku lze připravit izotonický i hypotonický nápoj. Hypotonický je vhodný před výkonem a v průběhu sportovního výkonu. A izotonický, na živiny koncentrovanější je pro rychlejší obnovu svalů po sportovním výkonu. Energy drink vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou regeneraci svalů.

Příprava: Pro získání izotonického nápoje rozmíchejte obsah sáčku ve 375 ml vody. Hypotonický nápoj získáte smícháním s 500 ml vody.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Maltodextrins, Glucose, Isomaltulose (20 %) , Sucrose, Acidification: Citric Acid, Calcium Lactate, Aroma, Natural Coloring: Beetroot Juice Powder, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Magnesium Citrate, L-ascorbic Acid, Potassium Citrate, Potassium Dihydrogenphosphate, Potassium Chloride

Možné alergeny: Sodium Citrate

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Složení: bez lepku, vhodné pro vegany

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: