Nobilis Tilia Eukalyptus camaldulensis 10 ml

Nobilis Tilia Eukalyptus camaldulensis 10 ml

Nobilis Tilia Eukalyptus camaldulensis 10 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
179
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, Karlín > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Eucalyptus Camaldulensis má protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Jemnější verze vhodná i pro citlivou pokožku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu14
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Eucalyptus Camaldulensis Nobilis Tilia má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje a snižuje horečku. Eukalyptus Camaldulensis je jemnější verzí ke klasickým eukalyptům, a je tak vhodný i pro citlivé jedince či děti od sedmi let.

Eukalyptus Camaldulensis aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Eukalyptus také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Jemnější verze eukalyptu

Éterický olej Eukalyptus Camaldulensis od Nobilis Tilia vás pohltí nejen svou osvěžující vůní, ale rovněž svými účinky. Eukalyptus není jen jeden, existuje více druhů, a každý má trochu jiné účinky. Eukalyptus camaldulensis je druhem, který je o něco jemnější, než ostatní druhy eukalyptu, proto je také šetrnější a vhodnější i například pro děti.

Proti rýmě a nachlazení

Eukalyptus camaldulensis oceníte zejména ve chvílích, kdy vás trápí rýma či nachlazení. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty, snižuje jejich otok a uleví ucpanému nosu a dutinám. Zároveň zmírňuje dráždivý kašel a usnadňuje dýchání. Eukalyptus rovněž podporuje vykašlávání a působí proti mnoha druhům zánětu díky svým antiseptickým vlastnostem.

Osvěžení a energie

Díky své svěží vůni Eukalyptus camaldulensis, stejně jako ostatní eukalypty, oceníte také ve chvílích, kdy se cítíte unavení a bez energie. Eukalyptus účinně zmírňuje únavu, osvěžuje mysl a podporuje schopnost koncentrace. Eukalyptus camaldulensis zároveň ulevuje od bolestí všeho druhu včetně bolestí hlavy a podporuje správnou funkci pohybového aparátu.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné a kojící ženy, dále pro děti do deseti let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Aromaterapeutické účinky: astma, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Eucalyptus Camaldulensis Oil1
1
Přirozená součást esenciálního oleje
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu14

5 tipů na využití éterických olejů v domácnosti

Aromaterapie na podzim

Aromaterapie pro těhotné

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální olej Eukalyptus

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje na problémy se zády

Éterické oleje při nachlazení

Harmonizace aromaterapií: Čtvrtá čakra (srdeční)

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak se zbavit chrápání

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nejlepší éterické oleje proti virům

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Eucalyptus Camaldulensis Oil1
1
Přirozená součást esenciálního oleje
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?