Nobilis Tilia Eukalyptus radiata bio 5 ml

Nobilis Tilia Eukalyptus radiata bio 5 ml

Eucalyptus Radiata má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. V nízkých koncentracích je vhodný i během těhotenství a pro malé děti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Eucalyptus Radiata Nobilis Tilia má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje a snižuje horečku. Působí pozitivně při nachlazení močových cest. Tento druh eukalyptu je při nízkých koncentracích vhodný i během těhotenství a pro malé děti.

Eukalyptus aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Mnoho tváří eukalyptu

Éterický olej Eukalyptus Radiata od Nobilis Tilia vás pohltí nejen svou osvěžující vůní, ale rovněž svými účinky. Eukalyptus není jen jeden, existuje jej více druhů, a každý má trochu jiné účinky. Eukalyptus radiata se vyznačuje především svými antiseptickými vlastnostmi, působením při respiračních onemocněních a úlevou při bolestech.

Proti rýmě a kašli

Eukalyptus radiata Nobilis Tilia je šikovným pomocníkem ve chvílích, kdy vás trápí rýma či nachlazení. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty, snižuje jejich otok a uleví ucpanému nosu a dutinám. Zároveň zmírňuje dráždivý kašel a usnadňuje dýchání. Eukalyptus radiata rovněž snižuje horečky dlouhodobě chrání proti infekcím díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem.

Osvěžení a úleva od bolestí

Díky své svěží mentolové vůni Eukalyptus radiata oceníte také ve chvílích, kdy se cítíte unavení a bez energie. Tato esence je vhodná nejen do domácnosti, ale i na pracoviště, protože zmírňuje únavu, osvěžuje mysl a podporuje schopnost koncentrace. Eukalyptus radiata zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu a působí při zánětech močových cest.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?