Ecce Vita EV Detox, sirup 250 ml

Ecce Vita EV Detox, sirup 250 ml

Napomáhá činnosti jater, ledvin, detoxikuje organismus, má mírné močopudné účinky, vhodné u nadváhy a obezity.certifikáty: vhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: tekutábarva: světle hnědábalení: plastový obaldávkování: 1 lžička zamíchat do vody a vypít při jídle nebo po jídle 1-2x denně. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. složení: Boerhaavia Diffusa, Adhatoda Vasica, Tinospora Cordifolia,

Napomáhá činnosti jater, ledvin, detoxikuje organismus, má mírné močopudné účinky, vhodné u nadváhy a obezity.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tekutá
barva: světle hnědá
balení: plastový obal

dávkování: 1 lžička zamíchat do vody a vypít při jídle nebo po jídle 1-2x denně. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
složení: Boerhaavia Diffusa, Adhatoda Vasica, Tinospora Cordifolia, Plumbago Zeylanica, černý pepř, palmový cukr, alkohol (6%)

země původu značky: Česká Republika
charakteristika značky: Společnost Ecce Vita - Dr.Frej vyrábí a dodává přírodní přípravky nejvyšší kvality bez chemického a bylinného znečištění. Většina bylinných přípravků v kapslích a čaje jsou organického původu. Kvalita produktů je potvrzena certifikáty Ecocert, USDA či Košer kvalita. Výrobky jako produkt ekologického zemědělství mají BIO certifikát Ministerstva zemědělství ČR. Použité byliny jsou pěstovány na biofarmách a do produktů jsou používány většinou celé nasušené a obsahující přirozeně všechny účinné látky. Produkty neobsahují žádné konzervační ani chemické látky a díky správně sestaveným kombinacím bylin působí komplexně na celý organismus. Přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. U produktů v kapslích se jedná o kapsle rostlinné (s dobře stravitelnou rostlinnou celulózou, bez hůře stravitelné hovězí želatiny). Kapsle se na rozdíl od některých tablet vždy v zažívacím ústrojí rozpustí a uvolní se veškeré účinné látky. To vše za příznivou cenu.

kontakt na výrobce:
Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
www.eccevita.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.