Coslys Exfoliační tělový gel citrusy 200 ml

Exfoliating Body Gel

Coslys Exfoliační tělový gel citrusy 200 ml

Exfoliating Body Gel

  • Bez DPH 324 Kč

Peelignový gel perfektně odstraní odumřelé kožní buňky z pokožky, podpoří její prokrvení a zanechá ji krásně hebkou. Má svěží citrusovou vůni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Exfoliační tělový gel Coslys je perfektním prostředkem pro zdokonalení vzhledu a zdraví pokožky. Odumřelé kožní buňky z těla jemně odstraní rýžový prášek a skořápky ze sladkých mandlí. Tento krém po sobě na pokožce zanechává čerstvou vůni 100% čistého přírodního esenciálního oleje.

Peelingový tělový gel je vhodný pro použití na celém těle, rozjasňuje a prosvětluje zašedlou pokožku a obnovuje její krásu a hebkost. Navíc napomáhá zpevnění pokožky, zlepšuje její pružnost a pomáhá tak bojovat proti vzniku strijí projevům celulitidy.

Exfoliační gel oceníte zejména na problematických partiích a na suchých hrubých místech, jako jsou lokty, paty nebo kolena. V těchto partiích by měl být důkladný peeling naprostým základem. Nejen, že pomůže odstranit odumřelé kožní buňky, pokožku rozzáří a zpevní, ale také napomůže lepšímu vstřebání následné tělové péče.

Použití: Aplikujte krouživými pohyby jednou nebo dvakrát týdně na suchou pokožku pro hlubší vyčištění nebo každý den na vlhkou pokožku. Můžete použít i na suché a hrubé části těla (kolena, lokty). Poté důkladně opláchněte.

Tip: Pravidelný peeling udrží vaši pleť dokonale jemnou a hebkou. Podporuje regeneraci a usnadňuje vstřebávání hydratačních přípravků. Dopřejte si jednou týdne peeling celého těla a poté se namažte tělovým máslem. Vaše pokožka bude vrnět blahem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?