Coslys Exfoliační tělový gel citrusy 500 ml

Coslys Exfoliační tělový gel citrusy 500 ml

  • Bez DPH 437 Kč

Exfoliační peelignový gel je perfektní ke zdokonalení vzhledu a zdraví pokožky. Jemně odstraní odumřelé kožní buňky, podpoří prokrvení pokožky a zanechá ji dokonale hebkou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Exfoliační tělový gel Coslys je perfektním prostředkem pro zdokonalení vzhledu a zdraví pokožky. Odumřelé kožní buňky z těla jemně odstraní rýžový prášek a skořápky ze sladkých mandlí. Tento krém po sobě na pokožce zanechává čerstvou vůni 100% čistého přírodního esenciálního oleje.

Peelingový tělový gel je vhodný pro použití na celém těle, rozjasňuje a prosvětluje zašedlou pokožku a obnovuje její krásu a hebkost. Navíc napomáhá zpevnění pokožky, zlepšuje její pružnost, a pomáhá tak bojovat proti vzniku strií projevům celulitidy.

Exfoliační gel oceníte zejména na problematických partiích a na suchých hrubých místech, jako jsou lokty, paty nebo kolena. V těchto partiích by měl být důkladný peeling naprostým základem. Nejen, že pomůže odstranit odumřelé kožní buňky, pokožku rozzáří a zpevní, ale také napomůže lepšímu vstřebání následné tělové péče.

Použití: Přiměřené množství gelu naneste na navlhčenou pokožku celého těla a důkladně promasírujte. Zaměřte se zejména na problematické partie a na suchá místa, jako jsou kolena nebo lokty. Poté gel důkladně opláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?